Подання

Надсилання доповідей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для конференції Наукові конференції України?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати доповіді на конференцію та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Керівництва для авторів

Для публікації матеріалів необхідно надати:- електронний варіант тез, оформлений за вимогами (1-2 стор), наведеними в зразку (Вимоги до оформлення тез) ;

- анотації (українська, англійська);

- заявка на участь, що містить відомості про авторів (наводиться інформація про кожного автора: Прізвище, Ім'я, По батькові (повністю), науковий ступінь, вчене звання, посада, організація, місто розташування організації, країна, e-mail, номер контактного телефону, секція, форма участі).Приклад оформлення заявки на участь Заявка ;

Вимоги до подання

1. Для публікації матеріалів необхідно надати:

- електронний варіант тез, оформлений за наступними вимогами (1-2 стор);

- анотації (українська, англійська);

2. Параметри сторінки:

Розмір паперу - A4 (210x297 мм); Відступ зліва, зверху і знизу листа - 25 мм, праворуч - 20 мм.

Формат MS Word 2003 (*. Doc).

3. Структура тез:

УДК; ПІБ; Назва тез; Назва організації; Анотація мовою тексту; Текст тез; Список літератури; Анотація англійською мовою.

4. УДК

УДК ХХХ.ХХХ

Без абзацу. Прописні, 10pt Times New Roman, вирівнювання по лівому краю, 1 міжрядковий інтервал.

(1,5 міжрядковий інтервал)

ПІБ автора

Без абзацу. Рядкові, жирний шрифт, курсив, 12pt Times New Roman, вирівнювання по лівому краю, 1 міжрядковий інтервал)

(1,5 міжрядковий інтервал)

Назва тез

Без абзацу. Прописні, 12pt Times New Roman, жирний, вирівнювання по центру, 1 міжрядковий інтервал.

Назва організації

Без абзацу. У налаштуванні абзацу інтервал перед 6 пунктів. Рядкові, жирний шрифт, курсив, 11pt Times New Roman, вирівнювання по центру, 1 міжрядковий інтервал.

(Порожній рядок, 10pt, 1 міжрядковий інтервал)

Анотація 1:

Без абзацу. Мовою оригіналу тез (наприклад, українською мовою). Слово "Загальні відомості" не пишеться. Анотація повинна бути близько 500 знаків (5 ... 8 рядків), шрифт - 9pt Times New Roman, вирівнювання по ширині, курсив, один міжрядковий інтервал, відступ зліва і справа - 7,5 мм.

(Порожній рядок, 10pt, 1 міжрядковий інтервал)

5. Текст тез виконується Word for Windows (Microsoft) (*. Doc):

Оформляється в дві колонки, ширина колонки 7,85 см; інтервал між колонками тексту - 8 мм.

Шрифт - Times New Roman.

Розмір шрифту 10 пунктів, інтервал шрифту - звичайний (без розтягування або ущільнення).

Міжрядковий інтервал - 1,1.

Вирівнювання тексту - по ширині.

Автоматична розстановка переносів слів.

Абзаци повинні починатися з відступу 7,5 мм.

Рисунки

Подаються в сірому зображенні, розширення 600 dpi. Малюнки повинні бути пронумеровані.

Підпис до рисунку

Підпис до рисунку виконується шрифтом основного тексту, курсивом на відстані одного рядка від рисунка, міжрядковий інтервал – одинарний.

Якість малюнків і графіків повинно забезпечувати прочитання і тиражування.

6. If submitting to a peer-reviewed track of the conference, authors' names are removed from submission, with "Author" and year used in the bibliography and footnotes, instead of authors' name, paper title, etc.
  7. If submitting to peer review, all Microsoft Office documents (including Supplementary Files) have been saved by going to File and selecting Save As; clicking Tools (or Options in a Mac); clicking Security; selecting "Remove personal information from file properties on save"; clicking Save.

Положення про авторські права

Authors who submit to this conference agree to the following terms:
a) Authors retain copyright over their work, while allowing the conference to place this unpublished work under a Creative Commons Attribution License, which allows others to freely access, use, and share the work, with an acknowledgement of the work's authorship and its initial presentation at this conference.
b) Authors are able to waive the terms of the CC license and enter into separate, additional contractual arrangements for the non-exclusive distribution and subsequent publication of this work (e.g., publish a revised version in a journal, post it to an institutional repository or publish it in a book), with an acknowledgement of its initial presentation at this conference.
c) In addition, authors are encouraged to post and share their work online (e.g., in institutional repositories or on their website) at any point before and after the conference.

Положення про конфіденційність

Електронна адреса: 9th.elchcongress@gmail.com